Fantastyczny gol w Serie A. Piłkarz Fiorentiny zaskoczył nawet... realizatora transmisji (VIDEO)

Data dodania: 27-02-2023 22:11

Gola z połowy boiska w meczu Hellas Werona - Fiorentina strzelił Cristiano Biraghi. Doświadczony obrońca wykorzystał moment zamieszania w końcówce spotkania i precyzyjnym uderzeniem z rzutu wolnego trafił do siatki na 3:0. Zaskoczył nawet realizatora transmisji.

Fiorentina spokojnie prowadziła w końcówce meczu 24. kolejki Serie A z Hellas 2:0 po golach Baraka z 12. minuty i Cabrala z 38. minuty. Viola z trzecim od końca w ligowej tabeli rywalem nie miała większych problemów, chociaż w końcówce gospodarze trafili w słupek.

Realizator transmisji skupił się na powtórkach tej sytuacji Alfredo Gaicha i przegapił... gola Biraghiego. Widzowie obejrzeli faul w środku pola na Mandragorze, a po chwili powtórkę okazji Gaicha. Obsługujący transmisję był przekonany, że ma sporo czasu skoro piłkarz Fiorentiny leżał po przewinieniu, ale na nic nie czekał Biraghi. Zauważył, że bramkarz wyszedł przed bramkę, dopadł do ustawionej już piłki i z połowy boiska precyzyjnym strzałem umieścił ją w siatce, zmieniając wynik na 3:0 dla gości.

W Hallas po 90 minut zagrali Paweł Dawidowicz i były zawodnik Legii Warszawa Ondrej Duda. Ich zespół otwiera strefę spadkową, plasując się jedynie przed Sampdorią i Cremonese. Fiorentina jest na 12. pozycji z 11 punktami przewagi nad poniedziałkowym rywalem.