Ustawienia Twojej prywatności

Strona korzysta z plików Cookies, aby zapewnić Ci maksymalny komfort korzystania z serwisu oraz jego usług oraz dostosować treści do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce.

Kolejny trener wypada z karuzeli. Tym razem w zespole wicelidera eWinner 2 Ligi

Dodał: Grzegorz Sawicki
Data dodania: 13-04-2023 10:48
Kolejny trener wypada z karuzeli. Tym razem w zespole wicelidera eWinner 2 Ligi

Kotwica Kołobrzeg poinformowała, że Marcin Płuska nie jest już szkoleniowcem pierwszego zespołu.

Potwierdziły się więc wcześniejsze informacje, które od jakiegoś czasu krążyły w mediach społecznościowych.

- Zarząd Miejskiego Klubu Piłkarskiego Kotwica Kołobrzeg rozwiązał dziś umowę za porozumieniem stron z dotychczasowym trenerem pierwszego zespołu Marcinem Płuską. Niebawem zostanie ogłoszony nowy trener naszej drużyny. Marcinowi Płusce dziękujemy za zaangażowanie i pracę dla naszego Klubu i życzymy powodzenia w dalszej karierze zawodowej - czytamy w krótkim komunikacie na stronie internetowej Kotwicy.

Płuska objął zespół Kotwicy w lipcu ubiegłego roku i poprowadził go w 26 meczach na poziomie drugiej ligi. Pod jego wodzą piłkarze z Kołobrzegu zanotowali 13 zwycięstw, 6 remisów i odnieśli 7 porażek.

Klub z Kołobrzegu jest jednym z faworytów do awansu do Fortuna 1 Ligi. Włodarze Kotwicy nie są jednak do końca zadowoleni z wyników osiąganych przez zespół, w który wpompowano sporo kasy i miał on wiosną "rozjechać" rywali. 

Aktualnie Kotwica zajmuje pozycję wicelidera w tabeli rozgrywek eWinner 2 Ligi z dorobkiem 45 punktów i stratą trzech oczek do Polonii Warszawa.

TAGI

Inne artykuły