Ależ gole w Ligue 1. Najpierw zza połowy, a potem dwa świetne trafienia Rosjanina (VIDEO)

Data dodania: 22-10-2023 18:34

Przepiękne gole padły w spotkaniu AS Monaco z FC Metz w 9. kolejce Ligue 1. Goście objęli prowadzenie w księstwie po bramce z własne połowy, ale potem dwa piękne trafienia zapisał na swoje konto Aleksander Gołowin.

Już w 4. minucie spotkania kapitalnego gola strzelił 19-letni Lamine Camara. Młody piłkarz FC Metz zaskoczył Philippa Kohna strzałem z własnej połowy.

Monaco straciło niecodzinnego gola, ale nie poddało się. Jeszcze przed przerwą kapitalnie uderzył Gołowin i zrobiło się 1:1.

Rosyjski pomocnik po przerwie dołożył jeszcze jednego kapitlanego gola. W 55. minucie przymierzył z rzutu wolnego i dał Monaco prowadzenie 2:1.

Monaco w przypadku zwycięstwa wróci na fotel lidera Ligue 1. Ekipa Adiego Huttera będzie miał 20 punktów w 9 meczach, czyli o oczko więcej niż OGC Nice i o 2 więcej niż PSG.