Reprezentant Polski jest w znakomitej dyspozycji. Strzelił dwa kolejne gole w tym sezonie (VIDEO)

Data dodania: 03-12-2023 18:08

Jakub Piotrowski prezentuje się kapitalnie w tym sezonie w barwach Łudogorca Razgrad. Polski pomocnik w niedzielnym meczu z Botewem Wraca strzelił dwa kolejne gole. Zespół Polaka wygrał aż 5:0.

Piotrowski wyszedł w pierwszym składzie Łudogorca. Pomocnik reprezentacji Polski na listę strzelców wpisał się po przerwie. W 56. i 59. minucie zdobył bramki na 2:0 i na 3:0. To jego 5. i 6. trafienie w tym sezonie bułgarskiej ligi. 26-letni ma też 3 asysty w 16 meczach. Do tego w 5 spotkaniach Ligi Konferencji strzelił 3 kolejne gole.

<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="pl" dir="ltr">Jakub Piotrowski (Łudogorec) ma już na koncie dwa gole w niedzielnym starciu 19. kolejki Parva Ligi ???????? z Botev Vratsa ⚽️⚽️<br><br>Reprezentant Polski trafił do siatki najpierw w 56., a następnie w 59. minucie spotkania. Aktualnie jego zespół prowadzi 3:0 ????????<a href="https://twitter.com/hashtag/Piotrowski?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#Piotrowski</a> <a href="https://twitter.com/hashtag/Ludogorets?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#Ludogorets</a> <a href="https://t.co/2RywwVagDV">pic.twitter.com/2RywwVagDV</a></p>&mdash; Polacy za granicą ???????? (@hubert_pawlik14) <a href="https://twitter.com/hubert_pawlik14/status/1731322197191413921?ref_src=twsrc%5Etfw">December 3, 2023</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Łudogorec wygrał ostatecznie aż 5:0. Piotrowski z boiska zszedł w 77. minucie przy stanie 4:0 dla swojego zespołu. Zmienił go Mounir Chouiar.

Po rozegraniu 18 spotkań Łudogorec ma na koncie 39 punktów i zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Do liderującego CSKA Sofia traci 3 oczka, ale ma jeden mecz na koncie mniej.