Sebastian Kowalczyk został w Houston Dynamo i od razu strzelił gola w Pucharze Mistrzów (VIDEO)

Data dodania: 21-02-2024 8:43

Sebastian Kowalczyk odmówił Legii Warszawa i postanowił zostać w Houston Dynamo. Kilka dni później polski pomocnik strzelił gola w meczu pierwszej rundy Pucharu Mistrzów CONCACAF z innym amerykańskim zespołem, St. Louis City FC.

Kowalczyk do Houston Dynamo trafił latem z Pogoni Szczecin. Zagrał w 2023 roku w 9 spotkaniach i zanotował asystę. 2024 rok zaczął od gola.

Polak trafił do siatki w przegranym pierwszym meczu z St. Louis City FC w Pucharze Mistrzów CONCACAF. Kowalczyk zdobył bramkę w 72. minucie. Jego gol dał remis 1:1, ale goście w 90. minucie stracili drugą bramkę i przegrali.

Kowalczyk zagrał do 84. minuty. Rewanżowe spotkanie odbędzie się już 28 lutego. Zwycięzca tego dwumeczu zmierzy się w 1/8 finału z Columbus Crew.