Co za gol dla reprezentacji San Marino. "Stadiony świat" i szalona radość strzelca. To absolutny debiutant (VIDEO)

Data dodania: 11-06-2024 21:06
Co za gol dla reprezentacji San Marino.

Reprezentacja San Marino przegrała 1:4 towarzyski mecz z Cyprem, ale i tak mieli powody do świętowania. Zdobyła bowiem piękną bramkę. Piłkę do siatki w kapitalny sposób posłał w 81. minucie Simone Giocondi.

22-letni prawy obrońca ten dzień i mecz zapamięta na całe życie. Giocondi zadebiutował bowiem w reprezentacji San Marino i od razu strzelił gola. Co więcej gola kapitalnego. Młody piłkarz dostał piłkę, nie wystraszył się kilku przeciwników i świetnie uderzył.

Futbolówka wpadła do siatki, a piłkarz z San Marino oszalał. Zdjął koszulkę i ruszył do kolegów. Po chwili utonął w ich objęciach.

San Marino przegrało 1:4. Dwa gole dla Cypru strzelił Kastanos w 53. i 54. minucie, a po jednym Satsias w 45. minucie i Kakoulis w 83. minucie.

Piłkarze San Marino w 2024 roku strzelili 2 gole w 4 meczach. Pierwszego w spotkaniu z Saint Kitts i Nevis.