Nico Williams chce dołączyć do tego klubu. Podobno już poinformował o tym władze giganta
Dodał: kk
Data dodania: 12-12-2024 9:18
Jak podaje “Sport.es” Nico Williams nadal jest zainteresowany dołączeniem do FC Barcelona.
Nico Williams był bliski dołączenia do FC Barcelona w letnim okienku transferowym tego roku. Ostatecznie został w Athletic Club. Wszystko dlatego, że “Barca” wybrała Daniego Olmo.
Olmo przyszedł do FC Barcelona z RB Lipsk na zasadzie transferu za 60 milionów euro, a Williams został w obecnym zespole i w tym sezonie już nie pokazuje takiej jakości, jak na EURO 2024 czy też wcześniej.
Według informacji “Sport.es”, Williams nie zrezygnował z transferu do “Dumy Katalonii” i poinformował FC Barcelona o tym, że chce dalej grać w tym zespole. Ciekawe, co zrobią włodarze “Blaugrany”. Teraz z transferem będzie ciężko, bo oni mają nawet problem z rejestracją obecnych zawodników, w tym m.in. Daniego Olmo.
Źródło: Sport.es











