Ustawienia Twojej prywatności

Strona korzysta z plików Cookies, aby zapewnić Ci maksymalny komfort korzystania z serwisu oraz jego usług oraz dostosować treści do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce.

Nico Williams chce dołączyć do tego klubu. Podobno już poinformował o tym władze giganta

Dodał: kk
Data dodania: 12-12-2024 9:18
screen

Jak podaje “Sport.es” Nico Williams nadal jest zainteresowany dołączeniem do FC Barcelona.

Nico Williams był bliski dołączenia do FC Barcelona w letnim okienku transferowym tego roku. Ostatecznie został w Athletic Club. Wszystko dlatego, że “Barca” wybrała Daniego Olmo. 

Olmo przyszedł do FC Barcelona z RB Lipsk na zasadzie transferu za 60 milionów euro, a Williams został w obecnym zespole i w tym sezonie już nie pokazuje takiej jakości, jak na EURO 2024 czy też wcześniej.

Według informacji “Sport.es”, Williams nie zrezygnował z transferu do “Dumy Katalonii” i poinformował FC Barcelona o tym, że chce dalej grać w tym zespole. Ciekawe, co zrobią włodarze “Blaugrany”. Teraz z transferem będzie ciężko, bo oni mają nawet problem z rejestracją obecnych zawodników, w tym m.in. Daniego Olmo. 

Źródło: Sport.es

 

TAGI

Inne artykuły