Ustawienia Twojej prywatności

Strona korzysta z plików Cookies, aby zapewnić Ci maksymalny komfort korzystania z serwisu oraz jego usług oraz dostosować treści do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce.

Kylian Mbappe ocenił swój pobyt w Realu Madryt. "Mogę zrobić o wiele więcej, wiem, że mam znacznie więcej w nogach".

Dodał: kk
Data dodania: 23-12-2024 9:05
screen

Kylian Mbappe ocenił swój dotychczasowy pobyt w Realu Madryt.

Latem tego roku Kylian Mbappe przeszedł do Realu Madryt na zasadzie wolnego transferu po rozstaniu z Paris Saint-Germain i podpisał umowę do 30 czerwca 2029 roku. Od tamtej pory Mbappe rozegrał 24 spotkania w koszulce “Los Blancos”, strzelił 14 bramek i zanotował 4 asysty. 

Gwiazdor pokazuje sporo jakości w tym momencie, ale miał spory kryzys i ciężko mu było trafić do siatki przeciwnika.

- Mogę zrobić o wiele więcej, wiem, że mam znacznie więcej w nogach. W ostatnich kilku meczach gram lepiej. Myślę, że mecz w Bilbao przyniósł mi dobre rzeczy. Nie wykorzystałem rzutu karnego i pomyślałem, że nadszedł czas, aby zdać sobie sprawę, że w tej koszulce muszę dać z siebie wszystko i grać swoją osobowością - powiedział Kylian Mbappe, cytowany przez “Realmadrid.com”.

- Proszę o wszelkie dobro dla wszystkich fanów Realu Madryt i ich rodzin. Dobre rzeczy w życiu osobistym, bo to jest najważniejsza rzecz. Jako zawodnik oby był lepszy niż rok 2024. Wiele tytułów, wiele meczów takich jak dzisiaj i cieszenie się grą dla Realu Madryt - dodał.

Źródło: Realmadrid.com

 

TAGI

Inne artykuły