Kylian Mbappe ocenił swój pobyt w Realu Madryt. "Mogę zrobić o wiele więcej, wiem, że mam znacznie więcej w nogach".
Dodał: kk
Data dodania: 23-12-2024 9:05
Kylian Mbappe ocenił swój dotychczasowy pobyt w Realu Madryt.
Latem tego roku Kylian Mbappe przeszedł do Realu Madryt na zasadzie wolnego transferu po rozstaniu z Paris Saint-Germain i podpisał umowę do 30 czerwca 2029 roku. Od tamtej pory Mbappe rozegrał 24 spotkania w koszulce “Los Blancos”, strzelił 14 bramek i zanotował 4 asysty.
Gwiazdor pokazuje sporo jakości w tym momencie, ale miał spory kryzys i ciężko mu było trafić do siatki przeciwnika.
- Mogę zrobić o wiele więcej, wiem, że mam znacznie więcej w nogach. W ostatnich kilku meczach gram lepiej. Myślę, że mecz w Bilbao przyniósł mi dobre rzeczy. Nie wykorzystałem rzutu karnego i pomyślałem, że nadszedł czas, aby zdać sobie sprawę, że w tej koszulce muszę dać z siebie wszystko i grać swoją osobowością - powiedział Kylian Mbappe, cytowany przez “Realmadrid.com”.
- Proszę o wszelkie dobro dla wszystkich fanów Realu Madryt i ich rodzin. Dobre rzeczy w życiu osobistym, bo to jest najważniejsza rzecz. Jako zawodnik oby był lepszy niż rok 2024. Wiele tytułów, wiele meczów takich jak dzisiaj i cieszenie się grą dla Realu Madryt - dodał.
Źródło: Realmadrid.com











