Ustawienia Twojej prywatności

Strona korzysta z plików Cookies, aby zapewnić Ci maksymalny komfort korzystania z serwisu oraz jego usług oraz dostosować treści do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce.

FC Barcelona ma wielki problem. LaLiga EA Sports wydała komunikat w sprawie Daniego Olmo

Dodał: kk
Data dodania: 01-01-2025 8:00
Screen

Dani Olmo nie został zarejestrowany w LaLiga EA Sports.

FC Barcelona ma wielki problem, bo nie może zarejestrować Daniego Olmo. LaLiga EA Sports dotychczas odrzuciła wszystkie wnioski “Dumy Katalonii”, które według niej nie spełniają oczekiwań. 

Jak podają media, Dani Olmo nie zamierza zmieniać klubu, ale jeśli będzie chciał, to gdy nie będzie zarejestrowany, będzie mógł odejść za darmo. Jego umowa jest ważna do 30 czerwca 2030 roku. “FCB” będzie nadal walczyła o rejestrację.

- LALIGA dowiedziała się dzisiaj o wyroku Sądu Pierwszej Instancji nr 47 w Barcelonie, który odrzuca profilaktyczną rejestrację Dani Olmo do 30 czerwca 2025 r., ponieważ nie został wyczerpany żaden z budżetów niezbędnych do przyjęcia środka zapobiegawczego - czytamy m.in. w oświadczeniu.

W tym sezonie Dani Olmo rozegrał 15 spotkań we wszystkich rozgrywkach, strzelił 6 bramek i zanotował 1 asystę.

Źródło: LaLiga EA Sports

 

TAGI

Inne artykuły