Roberto Martinez zabrał głos w sprawie występu Ronaldo na mundialu w 2026 roku i końcu kariery Portugalczyka. "Myślę, że jego decyzja o pożegnaniu nastąpi wtedy".
Dodał: kk
Data dodania: 21-01-2025 8:33
Czy Cristiano Ronaldo zagra na mundialu w 2026 roku, a potem zakończy karierę? Kilka słów w tej sprawie powiedział selekcjoner Roberto Martinez.
Cristiano Ronaldo ma zagrać jeszcze na mundialu 2026 roku. Niedawno sugerował to w wywiadach. Nadal chce grać w piłkę mimo tego, że ma prawie 40 lat na karku. Poza tym gra na miarę oczekiwań w Al-Nassr, a swoją formę przekłada na kadrę, bo co jakiś czas strzela gole i asystuje swoim partnerom w zespole. Co na ten temat myśli sam selekcjoner Roberto Martinez?
- Cristiano przechodzi na emeryturę z Portugalii po Mistrzostwach Świata 2026? Myślę, że jego decyzja o pożegnaniu nastąpi wtedy, gdy uwierzy, że nadszedł odpowiedni czas. Jeśli zostanie, da z siebie wszystko i będzie walczyć. Jeśli odejdzie, odejdzie jako legenda z wiecznym dziedzictwem - mówi Roberto Martinez, cytowany przez Fabrizio Romano.
W tym sezonie Ronaldo rozegrał 21 spotkań we wszystkich rozgrywkach w barwach Al-Nassr. Na swoim koncie ma 17 bramek i 3 asysty.
Źródło: Fabrizio Romano











