Ustawienia Twojej prywatności

Strona korzysta z plików Cookies, aby zapewnić Ci maksymalny komfort korzystania z serwisu oraz jego usług oraz dostosować treści do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce.

Pep Guardiola: Kiedy drużyna jest lepsza od ciebie pod względem sportowym, musisz to zaakceptować i pogratulować jej

Dodał: kk
Data dodania: 20-02-2025 8:54
Screen

Pep Guardiola skomentował brak awansu swojej drużyny do 1/8 finału Ligi Mistrzów. 

W dwumeczu 1/16 finału Ligi Mistrzów Manchester City przegrał z Realem Madryt 3:6. Szczególnie w rewanżu dostał lanie od samego Kyliana Mbappe (1:3), który strzelił na Bernabeu hat-tricka. Co na to Pep Guardiola? Hiszpan powiedział otwarcie, że “Los Blancos” byli lepszą drużyną.

- Mam bardzo mało do zarzucenia mojej drużynie, jeśli chodzi o sposób, w jaki grali w Lidze Mistrzów na przestrzeni lat. Kiedy w przeszłości zostaliśmy wyeliminowani przez Madryt, czułem, że byliśmy bardzo blisko. Dotarliśmy do półfinałów i finałów. Kiedy drużyna jest lepsza od ciebie pod względem sportowym, musisz to zaakceptować i pogratulować jej - mówi Pep.

- Wygrała najlepsza drużyna. Zasłużyli na to. W tym sezonie nie byliśmy tak dobrzy – czułem, że w poprzednich sezonach byliśmy lepsi od Madrytu, ale tym razem tak nie było. W tych rozgrywkach jakość zawsze się liczy. W tym sezonie Madryt jest zdolny do długich [okresów] posiadania piłki; byli dynamiczni, szybcy, gdy biegają i dobrze naciskali. To, co trzeba zrobić, to zaakceptować to i iść dalej - ocenił.

Źródło: UEFA.com

 

TAGI

Inne artykuły