Ustawienia Twojej prywatności

Strona korzysta z plików Cookies, aby zapewnić Ci maksymalny komfort korzystania z serwisu oraz jego usług oraz dostosować treści do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce.

Pep Guardiola przyjechał o 2 w nocy do Neymara, aby go pozyskać

Dodał: kk
Data dodania: 28-02-2025 12:09
Screen

Neymar przyznał, że mógł trafić do Bayernu Monachium.

Neymar w jednym z wywiadów przyznał, że bardzo w Bayernie Monachium chciał go Pep Guardiola i w sumie nawet był bliski transferu na Allianz Arena. Miało to miejsce jeszcze przed transferem do FC Barcelona. Guardiola wiedział, że będzie trenerem Bayernu Monachium i nalegał na transfer Neymara. Hiszpański szkoleniowiec zjawił się o 2 w nocy w rezydencji gwiazdora z tłumaczem i ojcem piłkarza w celu negocjacji. 

- Prawie pojechałem do Bayernu i to przez Pepa Guardiolę. Po zdobyciu nagrody Puskás, tata dzwonił do mnie o 2 w nocy. Odebrałem, a on kazał mi otworzyć drzwi. Byłem w bokserach! To był mój tata, Pep Guardiola i tłumacz, wszyscy razem na wezwaniu do otwartych rozmów ze mną - zdradził Neymar.

Ostatecznie gwiazdor trafił do FC Barcelona 1 lipca 2013 roku z Santos FC.

Źródło: Fabrizio Romano

 

TAGI

Inne artykuły