Pep Guardiola przyjechał o 2 w nocy do Neymara, aby go pozyskać
Dodał: kk
Data dodania: 28-02-2025 12:09
Neymar przyznał, że mógł trafić do Bayernu Monachium.
Neymar w jednym z wywiadów przyznał, że bardzo w Bayernie Monachium chciał go Pep Guardiola i w sumie nawet był bliski transferu na Allianz Arena. Miało to miejsce jeszcze przed transferem do FC Barcelona. Guardiola wiedział, że będzie trenerem Bayernu Monachium i nalegał na transfer Neymara. Hiszpański szkoleniowiec zjawił się o 2 w nocy w rezydencji gwiazdora z tłumaczem i ojcem piłkarza w celu negocjacji.
- Prawie pojechałem do Bayernu i to przez Pepa Guardiolę. Po zdobyciu nagrody Puskás, tata dzwonił do mnie o 2 w nocy. Odebrałem, a on kazał mi otworzyć drzwi. Byłem w bokserach! To był mój tata, Pep Guardiola i tłumacz, wszyscy razem na wezwaniu do otwartych rozmów ze mną - zdradził Neymar.
Ostatecznie gwiazdor trafił do FC Barcelona 1 lipca 2013 roku z Santos FC.
Źródło: Fabrizio Romano











