Ustawienia Twojej prywatności

Strona korzysta z plików Cookies, aby zapewnić Ci maksymalny komfort korzystania z serwisu oraz jego usług oraz dostosować treści do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce.

Michał Probierz ze stanowczą deklaracją po porażce z Finami: Nie myślę o dymisji

Dodał: Futbol.pl
Data dodania: 11-06-2025 0:01
Michał Probierz ze stanowczą deklaracją po porażce z Finami: Nie myślę o dymisji

Reprezentacja Polski przegrała z Finlandią w meczu eliminacji MŚ 2026 i fatalnym występem w Helsinkach podsumowała całą katastrofę, która w ostatnich dniach wydarzyła się wokół kadry. Na konferencji prasowej selekcjoner Michał Probierz kilka razy stanowczo podkreślił, że nie podda się do dymisji.

- Dla dobra zespołu robię wszystko to, co potrafię najlepiej. Nie mam zamiaru podać się do dymisji i wcale o tym nie myślę - powiedział Probierz na początku konferencji prasowej.

- Na pewno tej drużynie potrzebny jest Piotrek Zieliński. Uważam, że jak wróci do nas Piotrek i nie będziemy się wyłączać w trakcie meczu, to może być lepiej - dodał selekcjoner.

Probierz zdementował też pojawiają się informacje, że część kadrowiczów chciała wyjechać ze zgrupowania przed meczem z Finami.

- Lewandowski to wybitny zawodnik, a ja mu drogi do kadry nie zamknąłem. To nie ja podjąłem decyzję o jego rezygnacji - mówił też Probierz.

Futbol.pl 

TAGI

Inne artykuły