Ustawienia Twojej prywatności

Strona korzysta z plików Cookies, aby zapewnić Ci maksymalny komfort korzystania z serwisu oraz jego usług oraz dostosować treści do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce.

Michał Probierz jest na golfie w świetnym nastroju. "Pozdrawiam wszystkich tych co już myślą że jestem wrakiem człowieka".

Dodał: kk
Data dodania: 13-06-2025 12:28
X (Michał Probierz)

Michał Probierz znajduje się w dobrym nastroju! Były selekcjoner reprezentacji Polski zabrał głos na X.

W mediach pojawiły się informacje, że Michał Probierz nie znosi dobrze ostatnich wydarzeń. Jak się okazuje, jest to zupełnie nieprawda. Sam były selekcjoner zdecydował się na zdementowanie plotek i wstawił na media społecznościowe zdjęcie z golfa, na którym jest uśmiechnięty. Nie jest tajemnicą, że trener lubi ten sport. Poza tym pokusił się o komentarz do całej sytuacji.

- Pozdrawiam wszystkich tych co już myślą że jestem wrakiem człowieka i kolportują takie informacje. Raczej jestem człowiekiem z zasadami i uśmiechnięty jak zawsze - napisał Michał Probierz.

Po całej aferze z Robertem Lewandowskim, Michał Probierz zdecydował się na dymisję. 

– Doszedłem do wniosku, że w obecnej sytuacji najlepszą decyzją dla dobra drużyny narodowej będzie moja rezygnacja ze stanowiska selekcjonera. Pełnienie tej funkcji było spełnieniem moich zawodowych marzeń i największym życiowym zaszczytem – oświadcza Michał Probierz, cytowany przez “Łączy nas Piłka”.

– Bardzo dziękuję wszystkim moim współpracownikom, pracownikom PZPN. Zawsze mogłem na Was liczyć. Dziękuję za zaufanie prezesowi i zarządowi PZPN. Dziękuję oczywiście wszystkim piłkarzom, z którymi miałem przyjemność spotkać się na tej drodze. Będę trzymał za Was wszystkich kciuki, ponieważ reprezentacja jest naszym wspólnym dobrem narodowym. Pragnę podziękować również naszym wspaniałym kibicom. Jesteście z nami na dobre i na złe. Gdziekolwiek grała reprezentacja, tam słychać było Wasze wsparcie – dodał.

Źródło: Łączy Nas Piłka, Michał Probierz X, fot: Michał Probierz

 

TAGI

Inne artykuły