Nie zagrał ani jednego meczu w Realu Madryt, był 4 razy wypożyczony, a teraz odszedł do Atletico Mineiro
Dodał: kk
Data dodania: 11-08-2025 8:35
Reinier Jesus został nowym zawodnikiem Atletico Mineiro - poinformował klub na swojej oficjalnej stronie internetowej.
Kariera 23-letniego ofensywnego pomocnika nie jest usłana różami, ale może dopiero teraz odżyje i pokaże jakość, a być może będzie grał regularnie. Reinier Jesus przyszedł do Realu Madryt latem 2020 roku z Flamengo, ale do tej pory nie zagrał ani jednego spotkania w pierwszym zespole “Los Blancos”. Nie miał tam szans na regularne występy i był bez ustanku wypożyczany. Grał w Borussii Dortmund, Gironie, Frosinone i Granadzie. Teraz będzie szukał szczęścia w swoim kraju, bo został zawodnikiem Atletico Mineiro, do którego przeszedł na zasadzie transferu definitywnego z Realu Madryt.
Po przejściu obowiązkowych testów medycznych podpisał umowę do 31 grudnia 2029 roku.
Źródło: Atletico Mineiro











