To koniec! Wielka sensacja w Manchesterze City stanie się faktem... Legenda opuszcza Etihad Stadium
Dodał: kk
Data dodania: 06-10-2025 11:25
Jak podaje Nicolo Schira, Bernardo Silva odchodzi z Manchesteru City.
Bernardo Silva ma ważną umowę do 30 czerwca 2026 roku z Manchesterem City. Według informacji powyższego źródła, 31-letni Portugalczyk zamierza opuścić szeregi “The Citizens” 1 lipca 2026 roku za darmo. Oznacza to, że nie podpisze nowej umowy.
Nie wiadomo, gdzie miałby trafić reprezentant Portugalii. Były zawodnik m.in. AS Monaco budzi zainteresowanie m.in. w Arabii Saudyjskiej ze strony Al-Hilal lub Al-Nassr.
Bernardo gra w Manchesterze City od 2017 roku. Na swoim koncie ma rozegrane 416 spotkań (72 gole i 74 asysty).
#BernardoSilva is oriented to leave #ManchesterCity as a free agent at the end of the season. #transfers #MCFC
— Nicolò Schira (@NicoSchira) October 5, 2025
Źródło: Nicolo Schira











