Ustawienia Twojej prywatności

Strona korzysta z plików Cookies, aby zapewnić Ci maksymalny komfort korzystania z serwisu oraz jego usług oraz dostosować treści do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce.

To koniec! Wielka sensacja w Manchesterze City stanie się faktem... Legenda opuszcza Etihad Stadium

Dodał: kk
Data dodania: 06-10-2025 11:25
screen

Jak podaje Nicolo Schira, Bernardo Silva odchodzi z Manchesteru City.

Bernardo Silva ma ważną umowę do 30 czerwca 2026 roku z Manchesterem City. Według informacji powyższego źródła, 31-letni Portugalczyk zamierza opuścić szeregi “The Citizens” 1 lipca 2026 roku za darmo. Oznacza to, że nie podpisze nowej umowy. 

Nie wiadomo, gdzie miałby trafić reprezentant Portugalii. Były zawodnik m.in. AS Monaco budzi zainteresowanie m.in. w Arabii Saudyjskiej ze strony Al-Hilal lub Al-Nassr.

Bernardo gra w Manchesterze City od 2017 roku. Na swoim koncie ma rozegrane 416 spotkań (72 gole i 74 asysty).

Źródło: Nicolo Schira

TAGI

Inne artykuły