Real musi przeprowadzić taki transfer. Lista życzeń Królewskich jest krótka. Są na niej piłkarze z Premier League
Dodał: Futbol.pl
Data dodania: 18-10-2025 15:12
Nie jest tajemnicą, że Real Madryt będzie potrzebował po sezonie transferu kolejnego środkowego obrońcy. Królewscy już mają upatrzonych kandydatów do sprowadzenia. Obaj są zawodnikami klubów z angielskiej Premier League. I co najważniejsze Florentino Perez nie będzie być może musiał wykładać pieniędzy.
Latem do Realu trafił Dean Huijsen i szybko wywalczył miejsce w składzie. Oprócz niego trener Xabi Alonso ma do dyspozycji, o ile są zdrowi, Raula Asencio, Antonio Ruedigera, Edera Militao i Davida Alabę. Ten ostatni oraz Ruediger kontrakty mają tylko do końca sezonu. Austriakowi na pewno nie zostanie zaproponowana nowa umowa, z Niemcem jeszcze nie wiadomo.
Tak czy inaczej Real będzie potrzebował latem transferu stopera i wiadomo, że ma wytypowanych kandydatów do obserwowania. Na liście życzeń są zawodnicy do wzięcia za darmo po sezonie, o ile nie przedłużą umów z obecnymi klubami. Mowa o Ibrahimie Konate z Liverpool FC i Marcu Guehim z Crystal Palace.
Ten pierwszy rozmawia wciąż z szefami mistrza Anglii i niewykluczone, że się dogada. Drugi już dał wyraźnie do zrozumienia, że odejdzie z Orłów. Bliski był tego lata, ale nie udało się dopiąć formalności przeprowadzki do... Liverpool FC.
Ousmane Dembele zostaje w PSG! Kontrakt gwarantuje mu gigantyczne pieniądze
Futbol.pl












