Ustawienia Twojej prywatności

Strona korzysta z plików Cookies, aby zapewnić Ci maksymalny komfort korzystania z serwisu oraz jego usług oraz dostosować treści do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce.

Vitinha skomentował swojego hat-tricka w meczu z Tottenhamem Hotspur. "Dwa razy pokazaliśmy ogromną osobowość".

Dodał: kk
Data dodania: 27-11-2025 10:45
screen

Vitinha skomentował swojego hat-tricka w meczu z Tottenhamem Hotspur.

W 5. kolejce Ligi Mistrzów Paris Saint-Germain pokonało 5:3 Tottenham Hotspur, a trzy gole w tym meczu wywalczył Vitinha (PSG). Portugalczyk ocenił spotkanie z “Kogutami”.

- To był trudny mecz, Tottenham to czołowa drużyna. Potrafili stworzyć nam problemy, a my straciliśmy dwa gole, których się nie spodziewaliśmy, i być może ostatecznie stało się to wbrew przebiegowi gry - powiedział Vitinha, cytowany przez “UEFA.com”.

- Dwa razy pokazaliśmy ogromną osobowość, wracając do gry. Jesteśmy naprawdę zadowoleni z tej umiejętności odbicia się. Gratuluję drużynie tego wysiłku, ponieważ Tottenham to twardy zespół, a my się nie poddaliśmy - dodał.

Źródło: UEFA.com

TAGI

Inne artykuły