Ustawienia Twojej prywatności

Strona korzysta z plików Cookies, aby zapewnić Ci maksymalny komfort korzystania z serwisu oraz jego usług oraz dostosować treści do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce.

Luis Enrique i Joao Neves przed meczem AS Monaco – Paris Saint-Germain w Lidze Mistrzów. "W zeszłym roku było to bardzo widoczne".

Dodał: kk
Data dodania: 17-02-2026 10:34
screen

Luis Enrique oraz Joao Neves zabrali głos przed pierwszym meczem fazy play-off Liga Mistrzów UEFA, w którym AS Monaco zmierzy się z Paris Saint-Germain. Spotkanie zostanie rozegrane dzisiaj o godzinie 21:00.

Hiszpański szkoleniowiec PSG skupił się na skuteczności swojego zespołu.

– W zeszłym roku było to bardzo widoczne, brakowało nam skuteczności na początku, jak i w niektórych meczach tego sezonu. Jeśli stwarzamy wiele okazji, to dlatego, że byliśmy lepsi od przeciwnika i myślę, że tak będzie nadal. Mam zaufanie do naszych zawodników i do drużyny. Musimy zdać sobie sprawę z trudności, jakie niesie ze sobą wygrywanie na wyjeździe, ale jesteśmy pewni siebie, bo już to robiliśmy w przeszłości – powiedział Luis Enrique, cytowany przez UEFA.

Joao Neves podkreślił natomiast, że drużyna nie odczuwa presji przed starciem z Monaco.

– Nie czujemy żadnej presji i postaramy się grać swoją grę. Mecz z Monaco ma swoje plusy i minusy, bo to drużyna, którą dobrze znamy z ligi francuskiej. Postaramy się utrzymywać piłkę jak najdłużej i jak najszybciej ją odzyskać, gdy ją stracimy. To będzie dobry mecz – dodał zawodnik PSG.

Źródło: UEFA, fot: screen

TAGI

Inne artykuły