Ustawienia Twojej prywatności

Strona korzysta z plików Cookies, aby zapewnić Ci maksymalny komfort korzystania z serwisu oraz jego usług oraz dostosować treści do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce.

Diego Simeone szczerze po szalonym remisie Atletico Madryt z Club Brugge! “Wyjeżdżamy z pozytywnym wynikiem”

Dodał: kk
Data dodania: 19-02-2026 12:26
screen

Trener Atletico Madryt, Diego Simeone, zabrał głos po pierwszym meczu play-off Ligi Mistrzów UEFA z Club Brugge na wyjeździe. Spotkanie zakończyło się szalonym remisem 3:3. Rewanżowe starcie zostanie rozegrane 24 lutego o godzinie 18:45.

Diego Simeone: „Prowadziliśmy 2:0, a potem 3:2. Bardzo dobrze zareagowali na stratę dwóch bramek. To był piękny mecz, dzięki intensywności, jakości gry i bramkom. Wyjeżdżamy z pozytywnym wynikiem, mając nadzieję, że uda nam się dokończyć to spotkanie jak najlepiej u siebie.” - przyznał trener Atletico Madryt, cytowany przez "UEFA.com".

Atletico Madryt pokazało w tym meczu ogromną determinację, mimo że rywal doprowadził do remisu. Simeone podkreślił dobrą reakcję drużyny i wysoką jakość gry w kluczowych momentach spotkania.

Źródło: UEFA.com, fot: screen

TAGI

Inne artykuły