Ustawienia Twojej prywatności

Strona korzysta z plików Cookies, aby zapewnić Ci maksymalny komfort korzystania z serwisu oraz jego usług oraz dostosować treści do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce.

GKS Katowice w końcu znalazł odpowiedniego kandydata. Klub z Bukowej wzmacnia tę pozycję

Dodał: Futbol.pl
Data dodania: 02-03-2026 15:37
GKS Katowice w końcu znalazł odpowiedniego kandydata. Klub z Bukowej wzmacnia tę pozycję

GKS Katowice już po zamknięciu okienka transferowego uzupełni kadrę o nowego środkowego obrońcę. Klub z Bukowej wykorzysta fakt, że może sprowadzić zawodnika bez kontraktu i podpisze umowę ze stoperem z Norwegii - informuje Weszlo.com.

GKS długo szukał odpowiedniego kandydata. W okienku transferowym przewinęło się kilka kandydatur, ale żaden zawodnik nie trafił do Katowic i nie wzmocnił rywalizacji w centrum defensywy. 

Uda się dopiero teraz. Zdaniem Szymona Janczyka z Weszlo.com do ekipy prowadzonej przez Rafała Góraka dołączy Marius Olsen. To silny, wysoki, prawonożny stoper z Norwegii.

24-latek jest bez klubu od kilku tygodni. Z końcem roku wygasła jego umowa z Kristiansund BK z Norwegii. W tym klubie spędził ostatnie trzy lata, a wcześniej był w nim jako młodzieżowiec. W pierwszym zespole zanotował 81 meczów, z czego 50 w Eliteserien, czyli ekstraklasie. 

Olsen w GKS powalczy o miejsce w składzie z Lukasem Klemenzem, Martenem Kuuskiem, Arkadiuszem Jędrychem i Alanem Czerwińskim. Kontuzję leczy obecnie Aleksander Paluszek i do gry ma być gotowy dopiero pod koniec kwietnia lub na początku maja, a więc praktycznie na koniec sezonu.

To wtedy Widzew Łódź zwolni Igora Jovicevicia. Decyzja już zapadła

To wtedy Widzew Łódź zwolni Igora Jovicevicia. Decyzja już zapadła

Futbol.pl

Inne artykuły