Ustawienia Twojej prywatności

Strona korzysta z plików Cookies, aby zapewnić Ci maksymalny komfort korzystania z serwisu oraz jego usług oraz dostosować treści do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce.

Tego nikt się nie spodziewał! On został bohaterem Legii Warszawa w meczu z Cracovią (VIDEO)

Dodał: kk
Data dodania: 09-03-2026 9:24
screen

Mileta Rajović bohaterem Legii Warszawa! Decydujący gol w meczu z Cracovią.

Legia Warszawa pokonała Cracovię w meczu 24. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Bohaterem spotkania został Mileta Rajović, który zdobył decydującą bramkę i zapewnił “Wojskowym” bardzo cenne zwycięstwo.

Duński napastnik był w ostatnim czasie krytykowany za swoje występy, jednak w starciu z “Pasami” udowodnił swoją wartość. Mileta Rajović wykorzystał swoją szansę i to właśnie jego trafienie przesądziło o wygranej Legii Warszawa.

Po meczu środkowy napastnik stołecznego zespołu zabrał głos i odniósł się do ostatniego okresu w barwach Legii Warszawa, który nie należał do najłatwiejszych.

Zwycięstwo nad Cracovią pozwoliło Legii dopisać ważne punkty w tabeli PKO BP Ekstraklasy i poprawić swoją sytuację w ligowej rywalizacji.

- Ostatni czas w Legii był dla mnie ciężki, starałem się jednak ciężko pracować na każdym treningu. Próbowałem pomagać drużynie najlepiej jak potrafię, a dziś w końcu udało mi się strzelić gola, z czego jestem bardzo szczęśliwy. Nie spodziewałem się jednak, że tak szybko wejdę na boisko. Mam nadzieję, że z Antonio wszystko będzie w porządku. Zawsze musisz być gotowy, by wejść na zmianę, to część piłki nożnej. Raz pojawisz się na murawie szybko, a raz zagrasz kilka minut. Cieszę się, że dziś udało się zagrać dłużej i pomóc zespołowi. Trener Marek Papszun bardzo mi w ostatnim czasie pomagał. Wierzył zarówno we mnie, jak i w zespół. Powtarzał mi, żebym dalej pracował, widział, że dochodzę do sytuacji strzeleckich. Gdyby tak nie było, problem byłby dużo poważniejszy. Wiedziałem, że przełamanie będzie tylko kwestią czasu - mówi bohater spotkania, cytowany przez "Legia.com".

- Opuszczenie strefy spadkowej to dla nas duża ulga. Udało się zbudować passę pięciu meczów bez porażki, a jestem pewny, że w przyszłości będziemy osiągać jeszcze lepsze rezultaty. Musimy utrzymać dobrą pracę, trzymać się jako zespół i razem walczyć w każdym meczu. Dziś udało nam się dodatkowo zachować czyste konto, co jest dla nas bardzo ważne. Wywalczyliśmy ważne zwycięstwo i musimy nadal budować drużynę. Nie wiem, czy można powiedzieć, że wyszliśmy już z kryzysu. Cały czas jesteśmy w fazie budowy, ale nasza pozycja jest coraz lepsza. W ostatnich trzech meczach udało się zdobyć siedem punktów. To jest dla nas bardzo ważne, mamy dobry zespół i świetnych zawodników - dodał.

Źródło: Legia.com, fot: screen PKO BP Ekstraklasa

TAGI

Inne artykuły