Antoine Griezmann podjął decyzję w sprawie swojej przyszłości. W tym klubie będzie grał
Dodał: kk
Data dodania: 11-03-2026 8:52
Antoine Griezmann zabrał głos na temat swojej przyszłości w Atlético Madryt. W ostatnim czasie francuski napastnik był łączony z możliwym transferem do Major League Soccer, jednak wygląda na to, że na razie nie zamierza opuszczać Hiszpanii.
Francuz jasno zadeklarował, że jest szczęśliwy w Atlético i chce dalej reprezentować barwy madryckiego klubu.
„Jestem tu bardzo szczęśliwy i świetnie się bawię. Chodzi o to, żeby dotrzeć do finału Ligi Mistrzów i wygrać Puchar Króla z Atlético, co jest moim marzeniem” – powiedział Griezmann.
Obecna umowa 34-letniego zawodnika z Atlético Madryt obowiązuje do 30 czerwca 2027 roku.
???? BREAKING: Antoine Griezmann confirms he’s not going to MLS now. ❤️????
— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) March 10, 2026
“I’m very happy here and enjoying myself a lot. The idea is to reach the UCL FINAL and win the Copa del Rey with Atlético, which is my dream”, Griezmann says. pic.twitter.com/OQshWF74jW
Źródło: Fabrizio Romano, fot: screen











