Ustawienia Twojej prywatności

Strona korzysta z plików Cookies, aby zapewnić Ci maksymalny komfort korzystania z serwisu oraz jego usług oraz dostosować treści do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce.

Antoine Griezmann podjął decyzję w sprawie swojej przyszłości. W tym klubie będzie grał

Dodał: kk
Data dodania: 11-03-2026 8:52
screen

Antoine Griezmann zabrał głos na temat swojej przyszłości w Atlético Madryt. W ostatnim czasie francuski napastnik był łączony z możliwym transferem do Major League Soccer, jednak wygląda na to, że na razie nie zamierza opuszczać Hiszpanii.

Francuz jasno zadeklarował, że jest szczęśliwy w Atlético i chce dalej reprezentować barwy madryckiego klubu.

„Jestem tu bardzo szczęśliwy i świetnie się bawię. Chodzi o to, żeby dotrzeć do finału Ligi Mistrzów i wygrać Puchar Króla z Atlético, co jest moim marzeniem” – powiedział Griezmann.

Obecna umowa 34-letniego zawodnika z Atlético Madryt obowiązuje do 30 czerwca 2027 roku.

Źródło: Fabrizio Romano, fot: screen

TAGI

Inne artykuły