Pep Guardiola zabrał głos przed rewanżowym meczem Manchesteru City w Lidze Mistrzów. "Postaramy się".
Dodał: kk
Data dodania: 17-03-2026 9:49
Pep Guardiola zabrał głos przed rewanżowym meczem Manchesteru City w Lidze Mistrzów.
Dzisiaj o godzinie 21:00 Manchester City podejmie Real Madryt na Etihad Stadium w ramach rewanżowego starcia 1/8 finału Ligi Mistrzów. W pierwszym meczu na Santiago Bernabéu „Królewscy” wygrali 3:0, a hat-tricka zdobył Federico Valverde.
Słowa Pepa Guardioli
„To mecz piłki nożnej i wiele może się wydarzyć. Musimy się skupić i najpierw spróbować wygrać mecz, a potem zobaczyć, co się stanie”.
„Musimy stworzyć dobrą grę z naszymi kibicami na własnym boisku, miejmy nadzieję, że dodadzą nam otuchy. Postaramy się”.
Źródło: UEFA.com, fot: screen











