Ustawienia Twojej prywatności

Strona korzysta z plików Cookies, aby zapewnić Ci maksymalny komfort korzystania z serwisu oraz jego usług oraz dostosować treści do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce.

Pep Guardiola zabrał głos przed rewanżowym meczem Manchesteru City w Lidze Mistrzów. "Postaramy się".

Dodał: kk
Data dodania: 17-03-2026 9:49
screen

Pep Guardiola zabrał głos przed rewanżowym meczem Manchesteru City w Lidze Mistrzów.

Dzisiaj o godzinie 21:00 Manchester City podejmie Real Madryt na Etihad Stadium w ramach rewanżowego starcia 1/8 finału Ligi Mistrzów. W pierwszym meczu na Santiago Bernabéu „Królewscy” wygrali 3:0, a hat-tricka zdobył Federico Valverde.

Słowa Pepa Guardioli

„To mecz piłki nożnej i wiele może się wydarzyć. Musimy się skupić i najpierw spróbować wygrać mecz, a potem zobaczyć, co się stanie”.

„Musimy stworzyć dobrą grę z naszymi kibicami na własnym boisku, miejmy nadzieję, że dodadzą nam otuchy. Postaramy się”.

Źródło: UEFA.com, fot: screen

TAGI

Inne artykuły