Jest oficjalny komunikat w tej sprawie! Jednak do tego dojdzie. Nie ma już odwrotu
Dodał: kk
Data dodania: 24-03-2026 15:32
Antoine Griezmann odchodzi z Atletico Madryt i przenosi się do Orlando City.
Antoine Griezmann oficjalnie zmieni klub. Hiszpański zespół Atlético Madrid ogłosił, że francuski napastnik przeniesie się do amerykańskiego Orlando City SC w ramach transferu, który wejdzie w życie od przyszłego sezonu.
Griezmann nie wypełni swojej obecnej umowy z Atletico, która obowiązuje do 30 czerwca 2027 roku. Klub i zawodnik uzgodnili warunki transferu podczas dwudniowej przerwy w rozgrywkach, aby Francuz mógł sfinalizować kontrakt z zespołem z Florydy.
“Atlético Madryt i Orlando City SC osiągnęły porozumienie w sprawie transferu Antoine'a Griezmanna do amerykańskiego klubu, począwszy od przyszłego sezonu. Napastnik udał się do Orlando, za zgodą klubu, aby dopiąć szczegóły kontraktu” – informuje Atletico Madryt.
Acuerdo con el Orlando City SC para la incorporación de Griezmann a partir de la próxima temporada
— Atlético de Madrid (@Atleti) March 24, 2026
ℹ️ https://t.co/XElJGiWSZ5 pic.twitter.com/RLreG0KObG
Źródło: Atletico Madryt, fot: screen











