Ustawienia Twojej prywatności

Strona korzysta z plików Cookies, aby zapewnić Ci maksymalny komfort korzystania z serwisu oraz jego usług oraz dostosować treści do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce.

Jest oficjalny komunikat w tej sprawie! Jednak do tego dojdzie. Nie ma już odwrotu

Dodał: kk
Data dodania: 24-03-2026 15:32
screen

Antoine Griezmann odchodzi z Atletico Madryt i przenosi się do Orlando City.

Antoine Griezmann oficjalnie zmieni klub. Hiszpański zespół Atlético Madrid ogłosił, że francuski napastnik przeniesie się do amerykańskiego Orlando City SC w ramach transferu, który wejdzie w życie od przyszłego sezonu.

Griezmann nie wypełni swojej obecnej umowy z Atletico, która obowiązuje do 30 czerwca 2027 roku. Klub i zawodnik uzgodnili warunki transferu podczas dwudniowej przerwy w rozgrywkach, aby Francuz mógł sfinalizować kontrakt z zespołem z Florydy.

“Atlético Madryt i Orlando City SC osiągnęły porozumienie w sprawie transferu Antoine'a Griezmanna do amerykańskiego klubu, począwszy od przyszłego sezonu. Napastnik udał się do Orlando, za zgodą klubu, aby dopiąć szczegóły kontraktu” – informuje Atletico Madryt.

Źródło: Atletico Madryt, fot: screen

TAGI

Inne artykuły