Ustawienia Twojej prywatności

Strona korzysta z plików Cookies, aby zapewnić Ci maksymalny komfort korzystania z serwisu oraz jego usług oraz dostosować treści do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce.

Jakub Moder zabrał głos przed meczem z Albanią. "To zespół, który dobrze broni i traci niewiele bramek".

Dodał: kk
Data dodania: 26-03-2026 6:38
screen

Jakub Moder zabrał głos przed meczem z Albanią.

Dzisiaj o godzinie 20:45 Polska zagra na PGE Narodowym z Albanią w ramach baraży o mundial, będzie to pierwszy mecz i miejmy nadzieję, że nie ostatni… Wygrany tego spotkania zmierzy się ze Szwecją lub Ukrainą.

Kilka słów na temat rywala na konferencji prasowej powiedział Jakub Moder.

Jak zwykle, mecz z Albanią nie będzie łatwy. To zespół, który dobrze broni i traci niewiele bramek, dlatego kluczowe będzie przełamanie ich defensywy i znalezienie odpowiedniego sposobu na grę - powiedział Jakub Moder, cytowany przez “Łączy Nas Piłka”.

- Po analizach i treningach mamy przygotowany plan, ale oczywiście wszystko zweryfikuje boisko. Wszyscy jesteśmy świadomi, że czeka nas trudne spotkanie, bo poprzednie mecze pokazały, że Albania potrafi sprawiać nam problemy. Z drugiej strony często znajdowaliśmy na nich sposób i wygrywaliśmy, dlatego wierzę, że podobnie będzie także tym razem - dodał.

Źródło: Łączy Nas Piłka, fot: screen

 

TAGI

Inne artykuły