Ustawienia Twojej prywatności

Strona korzysta z plików Cookies, aby zapewnić Ci maksymalny komfort korzystania z serwisu oraz jego usług oraz dostosować treści do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce.

To powiedział Moder. Mówił o presji w meczu z Albanią. Takie słowa przekazał pomocnik reprezentacji Polski

Dodał: kk
Data dodania: 26-03-2026 6:55
Feyenoord

Jakub Moder zabrał głos przed meczem z Albanią. Powiedział o presji. 

Dzisiaj o godzinie 20:45 Polska zagra na PGE Narodowym z Albanią w ramach baraży o mundial w USA, Kanadzie i Meksyku. Wygrany tego spotkania zmierzy się ze Szwecją lub Ukrainą. Moder zabrał głos na temat presji. Czy jakaś jest? Według niego zawsze takie pojedynki mają swój rozmiar.

- Presja w reprezentacji jest zawsze i nie da się od niej uciec. Myślę jednak, że każdy z zawodników grał już mecze o dużą stawkę i potrafi sobie z tym poradzić. Jestem przekonany, że także mentalnie będziemy dobrze przygotowani do tego spotkania - mówi Jakub Moder, cytowany przez “Łączy Nas Piłka”.

Źródło: Łączy Nas Piłka, fot: screen

 

TAGI

Inne artykuły