To powiedział Moder. Mówił o presji w meczu z Albanią. Takie słowa przekazał pomocnik reprezentacji Polski
Dodał: kk
Data dodania: 26-03-2026 6:55
Jakub Moder zabrał głos przed meczem z Albanią. Powiedział o presji.
Dzisiaj o godzinie 20:45 Polska zagra na PGE Narodowym z Albanią w ramach baraży o mundial w USA, Kanadzie i Meksyku. Wygrany tego spotkania zmierzy się ze Szwecją lub Ukrainą. Moder zabrał głos na temat presji. Czy jakaś jest? Według niego zawsze takie pojedynki mają swój rozmiar.
- Presja w reprezentacji jest zawsze i nie da się od niej uciec. Myślę jednak, że każdy z zawodników grał już mecze o dużą stawkę i potrafi sobie z tym poradzić. Jestem przekonany, że także mentalnie będziemy dobrze przygotowani do tego spotkania - mówi Jakub Moder, cytowany przez “Łączy Nas Piłka”.
Kilka obrazków z dzisiejszego treningu. ????
— Łączy nas piłka (@LaczyNasPilka) March 25, 2026
Fot. @Cyfrasport pic.twitter.com/Cn55MlBIYC
Źródło: Łączy Nas Piłka, fot: screen











