Ustawienia Twojej prywatności

Strona korzysta z plików Cookies, aby zapewnić Ci maksymalny komfort korzystania z serwisu oraz jego usług oraz dostosować treści do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce.

Yamal odpala przed rewanżem! „Nie zostawimy ani minuty” – Barcelona zapowiada walkę do końca!

Dodał: kk
Data dodania: 14-04-2026 7:34
screen

Yamal odpala przed rewanżem! „Nie zostawimy ani minuty” – Barcelona zapowiada walkę do końca!

Lamine Yamal zabrał głos przed kluczowym rewanżem ćwierćfinału Ligi Mistrzów, w którym FC Barcelona zmierzy się na wyjeździe z Atletico Madryt.

Przypomnijmy, że pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem Atletico 2:0, więc „Blaugrana” stoi przed bardzo trudnym zadaniem.

– „Obiecujemy, że jeśli jutro odpadniemy, będziemy walczyć do samego końca” – powiedział Yamal, cytowany przez Fabrizio Romano.

– „Nie zostawimy ani minuty bez presji i biegu, damy z siebie wszystko” – dodał młody gwiazdor Barcelony.

Początek meczu o godzinie 21:00 na Wanda Metropolitano.

Źródło: Fabrizio Romano – X, fot: screen

TAGI

Inne artykuły