Yamal odpala przed rewanżem! „Nie zostawimy ani minuty” – Barcelona zapowiada walkę do końca!
Dodał: kk
Data dodania: 14-04-2026 7:34
Yamal odpala przed rewanżem! „Nie zostawimy ani minuty” – Barcelona zapowiada walkę do końca!
Lamine Yamal zabrał głos przed kluczowym rewanżem ćwierćfinału Ligi Mistrzów, w którym FC Barcelona zmierzy się na wyjeździe z Atletico Madryt.
Przypomnijmy, że pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem Atletico 2:0, więc „Blaugrana” stoi przed bardzo trudnym zadaniem.
– „Obiecujemy, że jeśli jutro odpadniemy, będziemy walczyć do samego końca” – powiedział Yamal, cytowany przez Fabrizio Romano.
– „Nie zostawimy ani minuty bez presji i biegu, damy z siebie wszystko” – dodał młody gwiazdor Barcelony.
Początek meczu o godzinie 21:00 na Wanda Metropolitano.
???????? Lamine Yamal: “We promise that if we are eliminated tomorrow, it will be fighting until the very end”.
— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) April 13, 2026
“We won’t leave a single minute without pressing and running, we’ll give everything”. pic.twitter.com/sbBENDtbZo
Źródło: Fabrizio Romano – X, fot: screen











