Ustawienia Twojej prywatności

Strona korzysta z plików Cookies, aby zapewnić Ci maksymalny komfort korzystania z serwisu oraz jego usług oraz dostosować treści do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce.

Media: Pankov zamieni Legię na mistrza kraju. Dostanie znaczącą podwyżkę i zagra z byłym zawodnikiem klubu PKO BP Ekstraklasy

Dodał: Futbol.pl
Data dodania: 14-05-2026 20:19
Media: Pankov zamieni Legię na mistrza kraju. Dostanie znaczącą podwyżkę i zagra z byłym zawodnikiem klubu PKO BP Ekstraklasy

Radovan Pankov jakiś czas temu ogłosił, że odejdzie z Legii Warszawa po sezonie i po wygaśnięciu kontraktu. Potem pojawiła się informacja, że serbski stoper wyjedzie do Azji. Teraz wiadomo już, w jakim klubie zagra. Doświadczony obrońca przenosi się do mistrza Korei Południowej.

Pankov będzie występował w Jeonbuk Hyundai Motors - informuje Weszlo.com. Serb dostanie w nim bardzo wysoki kontrakt. Czekają na niego zarobki rzędu 500 tysięcy euro za sezon. Netto. 

Klubowym kolegą Pankova będzie Joao Gamboa. On też ma za sobą występy w PKO BP Ekstraklasie. Grał w Pogoni Szczecin.

30-letni Pankov w Legii grał od połowy 2023 roku. Wystąpił w 100 meczach, z czego 25 zaliczył w tym sezonie. 

Jeonbuk Hyundai Motors jest 10-krotnym mistrzem Korei Południowej. Był najlepszym zespołem sezonu 2025, a w bieżących rozgrywkach plasuje się na 3. lokacie. Po 14 kolejkach ma 6 punktów straty do liderującego FC  Seul.

Media: Górnik Zabrze jednak straci lidera? Jest pierwsza oferta za Patrika Hellebranda

Media: Górnik Zabrze jednak straci lidera? Jest pierwsza oferta za Patrika Hellebranda

Futbol.pl
 

Inne artykuły