Skandaliczny gest gwiazdy Widzewa Łódź. Puściły mu nerwy po kolejnej porażce i w obliczu spadku (VIDEO)
Dodał: Futbol.pl
Data dodania: 16-05-2026 8:45
Widzew Łódź przegrał w piątkowy wieczór z Koroną Kielce na wyjeździe i jest coraz bliżej spadku z PKO BP Ekstraklasy. Po końcowym gwizdku doszło do skandalicznej sceny pod jedną z trybun z udziałem gwiazdora zespołu z Łodzi. Nerwy puściły Sebastianowi Bergierowi.
Widzew w tym sezonie spisuje się grubo poniżej oczekiwań i na kolejkę przed końcem rozgrywek, jest na skraju. Po rozegraniu całej 33. serii spotkań może wpaść do strefy spadkowej i na samym finiszu nie wszystko może zależeć już od zespołu Aleksandara Vukovicia.
Po końcowym gwizdku piłkarze Widzewa podeszli pod sektor swoich kibiców wysłuchać zapewne wielu gorzkich słów, ale w stronę zawodników z Łodzi popłynęły także okrzyki z sektora gospodarzy. Na zaczepki Kielczan zareagował Sebastian Bergier. Napastnik Widzewa najpierw się wymownie uśmiechnął, a potem dwukrotnie wykonał obsceniczny gest. Wszystko zostało nagrane. Całą sprawą może teraz zająć się Komisja Ligi i zawiesić snajpera, co na pewno nie pomogłoby w walce o utrzymanie w ostatniej kolejce. W tym sezonie Bergier w 29 meczach ligowych strzelił w końcu 14 goli i ciągnie Widzew w ofensywie.
Czyli Widzew z Piastem bez Bergiera ????#KORWID pic.twitter.com/BISJth7Vjq
— Piotr Koszecki (@PiotrKoszecki) May 15, 2026
Widzew w ostatniej kolejce zagra u siebie z Piastem Gliwice. Goście w ostatniej kolejce wcale nie muszą być jeszcze pewni utrzymania, więc w Łodzi szykuje się zacięta walka.
Papszun szykuje zmiany w Legii Warszawa. Jasna deklaracja przed wyjazdem do Gdańska
Futbol.pl












