Ustawienia Twojej prywatności

Strona korzysta z plików Cookies, aby zapewnić Ci maksymalny komfort korzystania z serwisu oraz jego usług oraz dostosować treści do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce.

Niemiecki klub podjął decyzję w sprawie Maika Nawrockiego. Wiadomo, co dalej z polskim stoperem

Dodał: Futbol.pl
Data dodania: 18-05-2026 20:46
Niemiecki klub podjął decyzję w sprawie Maika Nawrockiego. Wiadomo, co dalej z polskim stoperem

Maik Nawrocki nie zostanie w Hannover 96. Niemiecki klub nie zdecydował się na wykupienie polskiego obrońcy z Celtiku Glasgow.

25-letni Nawrocki trafił do Hannover 96 w lipcu 2025 roku. Niemcy wypożyczyli stopera i w umowie z Celtikiem zawarli opcję na transfer definitywny byłego zawodnika Legii Warszawa. Z tej klauzuli jednak nie skorzystają. Głównie ze względów finansowych przy braku awansu do Bundsligi.

Nawrocki po 17 meczach w 2. Bundeslidze, w których strzelił 3 gole i miał 3 asysty, co wynikiem na obrońcę jest bardzo dobrym, wraca do Celtiku. W Glasgow umowę ma do połowy 2028 roku i nie ma... przyszłości. 

Wygląda na to, że Nawrocki będzie szukał nowego klubu. "Bild"  informuje, że może dostać oferty z niemieckiej Bundesligi. 

Z Hannover 96 żegnają się też inni piłkarze. Odejdą chociażby były gracz Górnik Zabrze Daisuke Yokota, który wraca do KAA Gent orz Noah Weisshaupt, którego po nieudanej przygodzie z Legii Warszawa wypożyczono zimą z SC Freiburg. Yokota w 31 meczach strzelił 5 goli i miał 4 asysty, Weisshaupt zanotował asystę w 7 spotkaniach.

Legia Warszawa ogłosiła pierwszy transfer! Przyszedł z innego klubu PKO BP Ekstraklasy

Legia Warszawa ogłosiła pierwszy transfer! Przyszedł z innego klubu PKO BP Ekstraklasy

Futbol.pl

TAGI

Inne artykuły