Ustawienia Twojej prywatności

Strona korzysta z plików Cookies, aby zapewnić Ci maksymalny komfort korzystania z serwisu oraz jego usług oraz dostosować treści do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce.

De Bruyne o Conte: „Dla mnie dobrze, że odchodzi”. Mocne słowa po sezonie w Napoli

Dodał: kk
Data dodania: 03-06-2026 12:05
screen

De Bruyne o Conte: „Dla mnie dobrze, że odchodzi”. Mocne słowa po sezonie w Napoli.

Kevin De Bruyne odniósł się do odejścia Antonio Conte z SSC Napoli, nie ukrywając mieszanych odczuć po współpracy z włoskim szkoleniowcem.

Belgijski pomocnik stwierdził, że zmiana trenera jest dla niego pozytywną informacją:

– „Czy jestem szczęśliwy, że Conte odchodzi? Dla mnie – tak. Jeśli chodzi o mnie, nie musiał zostać” – powiedział De Bruyne.

Piłkarz dodał również, że nie zawsze grał na swojej nominalnej pozycji i zwrócił uwagę na styl gry drużyny:

– „Nigdy nie mogłem tak naprawdę grać na swojej pozycji. Zawsze dawałem z siebie wszystko. Graliśmy bardzo defensywnie, w 5-4-1. Jeśli strzelasz jednego gola na mecz, to nie jest idealne. Na początku roku graliśmy bardzo głęboko. Nasz najlepszy strzelec miał 10 goli, więc statystyki nie są najlepsze, ale poziom i gra były w porządku” – dodał.

Wypowiedź Belga wyraźnie wskazuje na jego niezadowolenie ze stylu gry zespołu pod wodzą Conte.

Źródło: Goal.com, fot: screen

TAGI

Inne artykuły