Pomocnik FC Barcelona negocjuje z klubem z Ligue 1. Szykuje się ciekawy transfer
Dodał: Futbol.pl
Data dodania: 04-06-2026 11:00
W FC Barcelona latem planowane jest lekkie wietrzenia szatni i z klubem pożegna się kilku zawodników. Bliski opuszczenia Camp Nou jest Marc Casado.
22-letni środkowy pomocnik odejdzie z powodu ogromnej konkurencji. Hansi Flick stawia na Gaviego, Pedro, Frenkiego De Jonga i Marca Bernala. Casado jest najniżej w hierarchii i dlatego to on zmieni klub.
Hiszpan kontrakt ma do połowy 2028 roku i jest wyceniany na 20 mln euro. Jego transfer negocjują przedstawiciele AS Monaco, którzy pozostają w dobrych relacjach z Barceloną. Niedawno klub z księstwa wykupił Ansu Fatiego za 11 mln euro.
Casado w całej swojej przygodzie z Barceloną zagrał w 75 meczach. Zdobył bramkę i zaliczył 7 asyst. W minionym sezonie zanotował 34 występy, zagrał niespełna 1400 minut.
Jest decyzja w sprawie Dusana Vlahovicia. Dyrektor Juventusu wyjaśnił
Futbol.pl












