Puchar Polski. Przerwany mecz Gryfa Wejherowo z Lechią Gdańsk. "Popisy" pseudokibiców

Data dodania: 24-09-2019 16:35
Puchar Polski. Przerwany mecz Gryfa Wejherowo z Lechią Gdańsk.

Spotkanie Pucharu Polski pomiędzy Gryfem Wejherowo a Lechią Gdańsk zostało przerwane w 33. minucie z powodu zachowania kibiców gospodarzy.

Drugoligowiec z Wejherowa już w 5. minucie prowadził 2:0. Kibice gospodarzy rozpoczęli celebrowanie odpalając race. Po tym jak jedna z rakiet o mało nie trafiła bramkarza Lechii, arbiter postanowił przerwać mecz.

Po konsultacji obserwatora zawodów i sędziego postanowiono kontynuować spotkanie. Ostrzeżono jednak kibiców, że w przypadku kolejnego zakłócenia porządku mecz zostanie definitywnie przerwany, a Gryf Wejherowo zostanie ukarany walkowerem.

Źródło:Twitter