Z Turcji przypomniał o sobie Konrad Michalak. To był szalony mecz

Data dodania: 20-04-2021 17:06

Przypomniał o sobie Konrad Michalak w Turcji. Polski skrzydłowy strzelił jednego z goli w wygranym przez jego Rizespor 5:3 meczu 36. kolejki tureckiej SuperLig z Konyasporem.

Michalak zagrał w pierwszym składzie gospodarzy i w 27. minucie doprowadził swoim drugim golem w sezonie do wyniku 2:2. Pierwszy gol spotkania padł natomiast w 6. minucie i Konyaspor prowadził po trafieniu byłego zawodnika Bruk-Bet Termaliki Nieciecza oraz Jagiellonii Białystok, Brazylijczyka Guilherme.

Remis 2:2 utrzymał się już do przerwy, a po zmianie stron padły kolejne cztery bramki. Z tą różnicą, że 3 zdobyli gospodarze i wygrali 5:3. Bramki w meczu zdobywali: Djoković 21, Michalak 27, Remy 68, Samudio 74, Demirbag 82 sam. - Guilherme 6, Cikalleshi 12, Kraweć 86.

Michalak zagrał do 79. minuty i wyniku 4:2 dla Rizesporu. Dla Polaka był to 26. występ w sezonie.

Riezespor w tabeli zajmuje 11. lokatę i ma kilka punktów przewagi nad 4-zespołową strefą spadkową, która zaczyna się od 18. lokaty.