Odpalił Mariusz Stępiński. 7 minut i hat-trick polskiego snajpera

Data dodania: 25-09-2021 18:45

Mariusz Stępiński w trzech pierwszych występach w Arisie Limassol nie strzelił gola. W sobotę po raz czwarty wyszedł na mecz w barwach cypryjskiego klubu i zaczął zdobywać bramki! Polak szybko skompletował hat-trick.

Stępiński już w 12. minucie otworzył wynik starcia z Anorthosisem Famagusta Larnaka. 5 minut później polskie napastnik podwyższył na 2:0, a po kolejnych dwóch minutach miał już na koncie trzy gole!

26-letni Stępiński na Cypr trafił w sierpniu. Do Arisu został wypożyczony na rok z Hellas Werona. Klub z Limassol zapewnił sobie prawo pierwokupu byłego piłkarza chociażby Wisły Kraków, Widzewa Łódź i FC Nantes.

Takimi występami Stępiński na pewno pracuje na to, by Aris go wykupił latem. Napastnik z Polski na pewno byłby zadowolony z takiego obrotu spraw, bo w Hellas przyszłości raczej już nie ma.

Warto dodać, że w Arisie na ławce zaczęli mecz Daniel Sikorski i Mihal Radut, którzy swego czasu grali w polskiej Ekstraklasie, a w Anorthosisie od 1. minuty występuje Paulus Arajuuri, a na ławce zasiada Nika Kaczarawa, czyli także byli piłkarze polskich klubów. Ostatecznie Aris wygrała 3:2.