Imponujący początek Konrada Michalaka. Polak ma świetne statystyki w Arabii Saudyjskiej

Data dodania: 01-11-2023 18:54

Konrad Michalak strzelił trzeciego gola w drugiej lidze w Arabii Saudyjskiej. Polski piłkarz trafił do siatki w meczu Ohod Club z Al-Ain na wyjeździe. Ekipa Michalaka wygrała na wyjeździe 3:1.

Michalak trafił do Ohod Club we wrześniu z tureckiego Konyasporu. 26-letni skrzydłowy w spotkaniu z Al-Ain trafił do siatki po raz trzeci w tym sezonie ligowym w trzecim meczu. W sumie w Ohod Club ma 4 spotkania na koncie, 4 gole i asystę.

Były zawodnik chociażby Legii Warszawa i Lechii Gdańsk zdobył bramkę na 3:0 w 56. minucie. Jego zespół wygrał ostatecznie 3:1. Polak zagrał do 90. minuty - został zmieniony w doliczonym czasie gry.

Ohod Club jest na 14. lokacie w II lidze saudyjskiej. Ma na koncie 9 punktów w 9 meczach.