Mariusz Stępiński z kolejnym golem. Trafił w drugim meczu z rzędu na Cyprze

Data dodania: 14-02-2024 20:28

Mariusz Stępiński trafił do siatki w drugim kolejnym meczu Omonii Nikozja. Polak, który dołączył do klubu w styczniu, zdobył bramkę w meczu 25. kolejki cypryjskiej ekstraklasy z Ethnikosem Achnas na wyjeździe.

Stępiński w 11. minucie wyjazdowego spotkania otworzył wynik. Polski napastnik strzelił trzeciego gola w Omonii w piątym występie w jej barwach. W sumie w tym sezonie ma na koncie 9 trafień w 34 meczach, z czego 6 goli strzelił w 21 grach w Protathlima Cyta.

28-latek zagrał do 84. minuty. Gdy schodził z boiska było 2:1 dla gości, bo po trafieniu Stępińskiego bramki zdobyli jeszcze Willy Semedo w 14. minucie dla gości i Marios Ilia w 50. minucie dla gospodarzy. Chwilę po opuszczeniu murawy przez Stępińskiego wyrównał na 2:2 Enzo Cabrera. Co ciekawe Ethnikos grał od 65. minuty w osłabieniu po czerwonej kartce Mariosa Stylianou.

W Ethnikosie do 80. minuty zagrał Patryk Lipski.

Omonia w tabeli jest na 5. miejscu z 46 punktami, a Ethnikos plasuje się na 10. lokacie z 25 oczkami.