Karol Świderski się doczekał. Reprezentant Polski strzelił pierwszego gola w Serie A. Ważna wygrana jego zespołu (VIDEO)

Data dodania: 03-03-2024 13:51

Karol Świderski strzelił swojego pierwszego gola w barwach Hellas Werona. Polski napastnik, który trafił do włoskiego klubu w styczniu, zdobył bramkę na wagę zwycięstwa 1:0 w meczu 27. kolejki z Sassuolo Calcio.

Świderski po raz piąty pojawił się na boiskach Serie A. Po raz trzeci wszedł z ławki. Na murawie zameldował się tym razem w 67. minucie przy stanie 0:0.

Reprezentant Polski zmienił na boisku Thomasa Henry'ego. 12 minut po wejściu na murawę Świderski strzelił gola na wagę trzech punktów. Hellas wygrał 1:0.

w tabeli Hellas jest teraz na 16. pozycji. Ma 23 punkty i wyprzedza otwierające strefę spadkową, 18. w stawce, właśnie Sassuolo o 3 oczka.

Cały mecz w barwach gospodarzy rozegrali Paweł Dawidowicz i były pomocnik Legii Warszawa Ondrej Duda.