Kapitalna forma Phlia Fodena. Anglik znów zabłysnął w meczu Premier League

Dodał: kk
Data dodania: 26-04-2024 9:58
Screen (Man City - You Tube)

W spotkaniu 29. kolejki angielskiej Premier League Manchester City pokonał 4:0 Brighton. Phil Foden znów pokazał się ze świetnej formy.

Manchester City rozbił na wyjeździe Brighton FC 4:0 w meczu rozgrywanym w ramach 29. kolejki angielskiej Premier League. Podopieczni Pepa Guardioli nie dali żadnych szans drużynie, w której występuje Jakub Moder. Już w 17. minucie "The Citizens" wyszli na prowadzenie za sprawą Kevina De Bruyne, a potem dwa gole dorzucił Phil Foden. To jeszcze nie koniec, bo dzieła zniszczenia w drugiej połowie dokonał Julian Alvarez.

Świetna forma Phila Fodena

Phil Foden znów zabłysnął. W ostatnim czasie utalentowany Anglik znajduje się w świetnej formie. W tym sezonie pod wodzą Pepa Guardioli reprezentant "Synów Albionu" rozegrał 48 spotkań we wszystkich rozgrywkach, strzelił 24 bramki i zanotował 10 asyst.

Źródło: Manchester City