Trabzonspor z Polakami na ławce na remis

Data dodania: 01-04-2012 19:58

W meczu 33. kolejki tureckiej Super Lig, Trabzonspor zremisował z Fenerbahce Stambuł 1:1.  Arkadiusz Głowacki oraz Adrian Mierzejewski spędzili cały mecz na ławce.

Trabzonspor, który zajmuje 3. miejsce w tabeli podejmował 2. Fenerbahce. Gospodarze, chcąc odskoczyć od czwartego Besiktasu musieli ten mecz wygrać.

W 41. minucie gości na prowadzenie wyprowadził Cristian. W drugiej połowie mimo niekorzystnego wyniku dla Trabzonsporu, trener nie zdecydował się na wprowadzenie ofensywnie usposobionego Adriana Mierzejewskiego. Oprócz niego na ławce cały mecz spędził obrońca – Arkadiusz Głowacki. Dopiero w 73. minucie gospodarzom udało się doprowadzić do wyrównania za sprawa Yilmaza.

Po tym meczu Trabzonspor wciąż jest 3., Fenerbahce pozostaje na 2. Miejscu ze stratą 9 punktów do prowadzącego Galatasaray.