Ostre wejście Krystiana Bielika. Polak wyleciał z boiska, ale Derby County wygrało (VIDEO)

Data dodania: 30-12-2019 22:24

Krystian Bielik wyleciał z boiska już w 17. minucie meczu z Charltonem. Polak, który gra teraz w Derby County, został wyrzucony z murawy za ostry faul na rywalu.

Bielik próbował przerwać akcję, ale jego wślizg był spóźniony. Polak mocno władował się w nogi Conora Gallaghera i po chwili musiał zejść z boiska. Sędzia Simpson wyciągnął bowiem czerwoną kartkę.

Osłabione Barany prowadziły w tym momencie 1:0. Bramkę zdobył w 10. minucie 18-letni Jason Knight. Ten sam piłkarz w 77. minucie podwyższył prowadzenie gospodarzy i po 7 meczach bez zwycięstwa Derby County zmierzali po triumf. W 83. minucie Taylor co prawda zmniejszył straty z rzutu karnego, ale goście już nie zdołali wyrównać.

Derby po zwycięstwie przesunęło się na 17. lokatę. Charlton plasuje się na 19. pozycji.