To ostrzeżenie dla Legii! Szeriff rozgromił rywala w lidze. Hat-trick snajpera

Data dodania: 20-08-2017 22:55

Szeriff Tyraspol postraszył Legię Warszawa przed rewanżem w IV rundzie eliminacji Ligi Europy. Rywal mistrza Polski pokonał w 7. kolejce ligi mołdawskiej Pocul Chiscareni.

Szeriff wygrał aż 5:0. Łupem bramkowym podzielili się Czarnogórzec Stefan Mugosa - 3 gole i Vitalie Damascan. Pierwszy trafił w 35., 41. i 64. minucie, a drugi w 53. i 56. minucie. Szeriff w lidze jest trzeci. Ma na koncie 14 punktów w 6 meczach.

Szeriff zagrał w składzie: 25. Serghei Juric - 37. Vitalie Bordian, 90. Veaceslav Posmac (46. 11. Zlatko Tripić), 6. Victor Oliveira, 3. Ion Jardan - 14. Wilfried Balima, 10. Jairo, 8. Jeremy de Nooijer (68. 55. Mateo Sušić), 99. Vitalie Damașcan (59. 33. Mihail Caimacov), 32. Evgheni Oancea - 9. Stefan Mugoša.

Mecz Szeriff - Legia w czwartek, 24 sierpnia, o godzinie 19:00 w Mołdawii. Przy Łazienkowskiej padł remis 1:1.