Festiwal strzelecki w Marsylii! Salzburg również odrobił straty! (VIDEO) | Futbol - Piłka nożna

Festiwal strzelecki w Marsylii! Salzburg również odrobił straty! (VIDEO)

Data dodania: 12-04-2018 21:35

Po bardzo emocjonujących spotkaniach Olympique Marsylia i Salzburg odrobiły straty z pierwszych spotkań i awansowały do półfinału Ligi Europy kosztem RB Lipsk i Lazio. Swoją przewagę z pierwszego spotkania utrzymało Atletico i Arsenal, które pomimo braku wygranych pozostają w grze o puchar.

Montero 28

W starciu CSKA Moskwa - Arsenal London pokaźną zaliczkę mieli goście, którzy pokonali rosyjski zespół przed własną publicznością 4:1. W rewanżowym starciu CSKA starało się zniwelować straty. Udało się to częściowo tuż przed przerwą.

Chwilę po przerwie gospodarze zbliżyli się do wyniku dającego im awans. Golovin uderzył. Strzał zamienił się na dogranie do Nababkina, a ten sprawił, że emocje w spotkaniu jeszcze wzrosły.

Arsenal odpowiedział przed końcem. Po otrzymaniu piłki od Elneny piłkę w siatce umieścił Welbeck.

Arsenal poszedł za ciosem i w doliczonym czasie gry wyrównał stan spotkania. Po zagraniu Elneny awans "Londyńczyków" przypieczętował Ramsey.

Spotkanie Sporting - Atletico zaczęło się od przewagi hiszpańskiej drużyny w postaci wygranej 2:0 na własnym stadionie. Przewaga zrobiła się mniejsza w 28 minucie, kiedy do siatki gości trafił Montero.

To okazało się jednak za mało i do dalszej gry przeszło Atletico.

Minimalną przewagę po pierwszym starciu Olympique Marsylia - RB Lipsk miała dzisiejsza drużyna gości, która wygrała 1:0. Dodatkowo po zaledwie dwóch minutach i w rewanżu drużyna z Lipska objęła prowadzenie za sprawą Brumy.

Wynik został szybko odmieniony. Najpierw bramka samobójcza przytrafiła się Ilsankerowi, a następnie na 2:1 trafił Sarr.

Gospodarze cały czas naciskali i jeszcze przed przerwą podwyższyli wynik, który dawał im awans. Goście zrewanżowali się dziesięć minut po przerwie. Na 3:2 trafił Augustin.

Gospodarze znowu musieli gonić wynik. Zbyt długo im to nie zajęło, bo już w 60 minucie było 4:2. Akcję skutecznie wykończył Payet.

To nie było ostatnie słowo francuskiego klubu. Jeszcze w doliczonym czasie gry efektowne zwycięstwo za argumentował Sakai.

Spotkanie Salzburg - Lazio jako jedynie nie rozpoczęło się od wymiany ciosów. Bardziej sprzyjało to gościom, którzy mieli dwie bramki przewagi z pierwszego spotkania. Po zmianie stron Lazio objęło prowadzenie za sprawą Immobile.

Gospodarze odpowiedzieli zaledwie po minucie. Bramkę wyrównującą zdobył Dabbur.

Salzburg zmobilizował się pod koniec spotkania i wyprowadził a trzy potężne ciosy w stronę Lazio. W zaledwie 4 minuty bramkarz Lazio trzykrotnie wyjmował piłkę z siatki. Bramki zdobywali kolejno: Haidara, Hwang Hee-Chan, Lainer.

Czołowy klub Lotto Ekstraklasy chce Carlitosa z Wisły. Pod warunkiem, że będzie za darmo...

Przyszedł Stokowiec, odchodzi Gerson. Lechia pozbyła się byłego stopera rezerw Atletico Madryt