Broni i strzela! Michał Helik znowu bohaterem Barnsely (VIDEO)

Data dodania: 10-01-2021 16:33

Michał Helik strzelił gola dla Barnsley FC w meczu 1/32 Pucharu Anglii z Tranmere Rovers. Polak dał prowadzenie swojej ekipie.

Helik trafił do siatki w 59. minucie spotkania. Dla polskiego stopera to 4. gol w 22. meczu w barwach Barnsley, do którego trafił latem z Cracovii.

Wynik spotkania na 2:0 dla klubu z The Championship w starciu z ekipą z League Two ustalił w 90. minucie z karnego Cauley Woodrow.

Losowanie czwartej rundy Pucharu Anglii odbędzie się 11 stycznia, a meczena tym etapie rozgrywek zaplanowane są na 23 stycznia.