Drużyny dwóch Polaków powalczą w barażach o awans do ekstraklasy

Data dodania: 18-07-2020 20:20

Zespoły Artura Sobiecha i Jakuba Koseckiego zagrają w barażach o awans do tureckiej Super Ligi. Załapały się bowiem na koniec sezonu w II lidze na miejsca 3-6 i znalazły się w gronie 4 ekipy, która powalczą o awans.

Adana Demirspor Kulubu, w którym gra Kosecki, wygrał ostatni mecz sezonu zasadniczego z Istanbuluspor Kulubu (3:0). Polak przebywał na boisku przez 90 minut.

Adana Demirspor zajął 3. miejsce w tabeli i w półfinale zmierzy się z 6. w stawce Bursasporem.

Z kolei Fatih Karagumruk finiszował na 5. lokacie i powalczy w półfinale fazy play off z Akhisar Belediyesporem. W ostatniej koleje Artur Sobiech grał od 63. minuty. Gdy wchodził na boisko było 1:0 dla gospodarzy, a ostatecznie wygrali oni 3:0.

Wcześniej awans bezpośredni zapewnił sobie Hatayspor, a w ostatniej kolejce 2. lokatę i awans obronił też Erzurum BB.