Seria A. Przegrana drużyny Sebastiana Walukiewicza. Ekipa Kamila Glika przegrywała, ale odrobiła straty

Data dodania: 06-01-2021 14:35

W 16. kolejce włoskiej Serie A Cagliari Calcio przegrało na własnym terenie 1:2 (1:2) z Benevento Calcio.

Pierwsza bramka padła w 20. minucie. Gola dla gospodarzy zdobył Joao Pedro. Brazylijczyk trafił do siatki przeciwnika po asyście Leonarda Pavolettiego. Potem zespół Benevento wziął się do pracy i odrobił straty.

Najpierw gola w 41. minucie zdobył Marco Sau (asystę zaliczył Pasquale Schiattarella), a potem na listę strzelców w 44. minucie wpisał się Alessandro Tuia (asystował Roberto Insigne).

W drugiej połowie nie padły już żadne gole, ale była czerwona kartka. W ekipie z Sardynii w 85. minucie z boiska został wyrzucony Nahitan Nandez. Całe spotkanie w zespole gospodarzy rozegrał Sebastian Walukiewicz, a w ekipie gości Kamil Glik. Obaj panowie grają w reprezentacji Polski.