Puchar Króla. Sevilla FC pokonała FC Barcelona w pierwszym półfinałowym meczu. Rakitić dobił swój były klub (VIDEO)

Data dodania: 10-02-2021 23:10

W pierwszym spotkaniu półfinału Pucharu Króla Sevilla FC pokonała na własnym terenie 2:0 (1:0) FC Barcelona.

Jak padły gole?

Pierwsza bramka padła w 25. minucie. Utalentowany 22-letni środkowy obrońca, Jules Kounde, ruszył ze środka, minął kilku zawodników "Barcy", wszedł w pole karne i wpakował piłkę do bramki. W tej sytuacji Marc-André ter Stegen nie mógł nic zrobić.

Drugi gol padł w 85. minucie. Na listę strzelców wpisał się Ivan Raktić. Chorwacki pomocnik dostał doskonałe podanie i na spokojnie wbiegł w pole karne, a następnie dokładnie przymierzył. Niemiecki golkiper tylko odprowadził piłkę wzrokiem.