Napastnik Zenitu chciałby przenieść się do Anglii
Dodał: Michał Ptaszyński
Data dodania: 09-11-2013 11:00
Napastnik Zenitu Sankt Petersburg, Hulk, wyznał w wywiadzie z dziennikarzami, że byłby zainteresowany transferem do Tottenhamu, by znów współpracować z Andre Villasem-Boasem.
Brazylijczyk był już bliski gry w Tottenhamie w lecie tego roku. Wtedy jednak londyńczycy odrzucili możliwość wypożyczenia za 12 milionów euro. Władze klubu nie wykluczyły jednak, że w przyszłości będą zainteresowane współpracą ze snajperem. On natomiast, jest już teraz zdecydowany na transfer.
- Chciałbym kiedyś jeszcze zagrać pod wodzą Andre Villasa-Boasa. Nauczyłem się wiele od niego w Porto. To bardzo inteligentny człowiek, który do każdego meczu przygotowywał się perfekcyjnie. Czasem nawet baliśmy się tego, jak dużo on wie - wyjaśnił Hulk.
- Jestem teraz szczęśliwy, ale bardzo chciałbym znów zagrać pod wodzą Villasa-Boasa pewnego dnia. Może uda się to kiedyś w Tottenhamie - dodał.
Futbol.pl











