Hołota: W sumie ten remis nie jest zły
Dodał: Michał Ptaszyński
Data dodania: 10-11-2013 20:03
- Trudno coś powiedzieć po takim meczu. Graliśmy przez większą część spotkania w dziesiątkę i na dodatek rywal miał karnego, którego nie wykorzystał - stwierdził na łamach oficjalnej strony klubu po meczu z Koroną (1:1) pomocnik Śląska, Tomasz Hołota.
- Z drugiej strony prowadziliśmy aż do 90 minuty i wygrana była bardzo blisko. Znowu zabrakło nam pełnej koncentracji do ostatnich sekund, tak jak to już bywało w tym sezonie. Szkoda, bo znowu kosztowało nas to stratę punktów - analizował mecz Hołota.
- Myślę, że powinniśmy przyjąć ten punkt z dużym szacunkiem. Mogło się to dzisiaj skończyć różnie i w sumie ten remis nie jest złym wynikiem. Chciałoby się wygrywać u siebie wszystko, ale jak się nie da, to trzeba chociaż zdobyć punkt - zauważył na zakończenie.
Futbol.pl











